Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem.
Paulo Coelho


ZAPRASZAM NA nowicka_beata's Photos on Flickriver


Jako autorka zamieszczonych na tej stronie prac i zdjęć zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, proszę o niewykorzystywanie ich (jak również ich elementów) bez mojej zgody. Jeśli spodoba Ci się któraś z moich prac, napisz betsypetsy@gazeta.pl

Kategorie: Wszystkie | filc | ja w kuchni | tworzę | twórczość dziecięca | z życia wzięte
RSS
niedziela, 24 maja 2009
Domek dla ptaków

 

A własciwie pałac :)) bo jest on naprawde duzy. Zauwazylismy go na spacerze po naszym pięknym miasteczku. Stoi sobie niepozornie na podwórku i błyszczy w promieniach słońca. Przed domem na owym podwórku siedział sobie dziadek z kotem, okazało się, że to jego robótka, znaczy sie dziadka nie kota :)) Robi takie domki na zamówienie. Zdobienia są wykonane z potluczonych drobinek szkła z nieistniejącej już tutejszej huty szkła.

Na mnie zrobil wrażenie :)

czwartek, 30 kwietnia 2009
Ptaszki

Ostatnio moda na ptaszki, szyte, malowane, te na pieczątkach, a ja mam prawdziwe :) Tak, w ogródku niedawno wypatrzyłyśmy gniazdko kosów.  Obserwowałyśmy jak matka Pani Kosowa wysiaduje jajeczka, mąż Pan Kos dzielnie dostarczał jej pożywienie, przylatując do gniazda z dziobem pełnym dżdżownic by ta mogła z pełnym brzuszkiem ogrzewać swoje maleństwa. Potem zauwazyłyśmy juz małe pisklaki :) Z dnia na dzień są coraz większe. Codziennie tam ukradkiem zaglądam i zachwycam sie nimi, nawet kilka fotek udało mi sie zrobić

Image Hosted by ImageShack.us

 

sobota, 25 kwietnia 2009
To co lubię

To kwiaty. Uwielbiam na nie patrzeć i podziwiac każdy w nich szczegół.

 A to kwiatki na moim kuchennym parapecie

piątek, 24 kwietnia 2009
Koronkowa robótka

Nie, nie moja robótka a Matki Natury :) Takie oto cudo znalazłam ostatnio po zimie, leżało sobie w krzaczkach ukryte. Nie wiem jak się nazywa ta roślinka może mi ktoś podpowie ;)

Image Hosted by ImageShack.us


piątek, 16 stycznia 2009
Pajęczyna

takie cudo udało mi się jesienią sfocić, zrobiłam jej całą sesję zdjeciowąImage Hosted by ImageShack.us
>Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us
sobota, 22 marca 2008
wesołych...
poniedziałek, 07 stycznia 2008
cynamon

odprowadzałam dziś Paulę do szkoły, ona widząc posypane piaskiem białe zaśnieżone ścieżki powiedziała:  "patrz mamo, wyglądają zupełnie jak posypane cynamonem" :)